Post Title

Space Key Audiophile DAC

® Space Sabre DAC


Space Key je vysoko kvalitný DAC s podporou formátov s ultra vysokým rozlíšením založený na technológii ESS® Sabre32 Referenčným D/A čipom.

ESS® Sabre32 Referenčný D/A čip

Integrovaným D/A prevodníkom je špičkový ESS® SABRE 9018 - 32bit Referenčný DAC. V spolupráci s vykonným až 8 jadrovým XMOS® procesorom pre dostatočný prietok Audio signálov najvyššej kvality dnešnej doby.

DSD Super Audio CD Kvalita

Space Key podporuje signály typu DSD (Direct-Stream Digital) pomocou micro USB 2.0 portu. Podporuje DSD64 - 2.8224 MHz, Double-rate DSD128 - 5.6448 MHz / 1-bit a Quad-rate DSD256 - 11.2 MHz / 1-bit (DoP/dCS alebo Natívne DSD streamovanie pomocou ASIO ovládača).

DXD384/32 Ultra vysoké rozlíšenie

Space Key podporuje aj signál typu DXD (Digital eXtreme Definition) cez micro USB 2.0 port alebo S/PDIF vstupné rozhrania. Podporuje DXD (PCM signály) 32kHz, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 352.8kHz, 384kHz / 16bit, 24bit, 32bit. Kompletné špecifikácie tu

OLED informačný Displej

Pre informácie je k dispozícii malý 0,96" displej typu OLED (s rozlíšením 128x64 pixelov) na prednej strane prístroja. Na displeji sa zobrazujú informácie o prehrávanom signále, zvolenom vstupe, hlasitosť a stíšenie zvuku. Joystick na boku zariadenia je určený pre ovládanie hlasitosti a stíšenie zvuku (hlasitosť od -120dB až 0 dB 1dB/krok).

Vysoko kvalitný slúchadlový výstup

Space Key disponuje 3.5mm jack výstupom pre slúchadlá aj s vyššou impedanciou (300Ω) o ktorý sa postará integrovaný výkonný dynamický slúchadlový zosilňovač.

Space Key Podpora pre mobilné a Desktop zariadenia

Space Key podporuje mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS (iPhone) ale podporuje aj desktop systémy Windows, macOS a Linux.

Dizajnový Transparentý obal

Space Key má tiež štýlový dizajn a veľmi malé rozmery (78 x 30 x 16 mm). Priehľadný plastový obal vám odhalí vnútorné usporiadanie high-end komponentov.

Objednajte na Kickstarter.com

Cenovo dostupný prenosný audiofilný DAC

High-End zvuk doma aj na cestách.


Post Title

Optimalizovaný pre ultra vysoké rozlíšenie zvukového signálu v prenosnom zariadení

High-Quality Technology


Space Key je navrhnutý s najvyššou presnosťou a obsahuje len tie najlepšie dostupné high-end komponenty, čo zaručuje vynikajúci hudobný zážitok.

Každý audio prevodník z radu Space je navrhnutý s najvyššou možnou presnosťou aby výsledný zvuk bol dynamický, čistý a vyrovnaný v celom frekvenčnom pásme.

Post Title

Download Center

Tu si môžete stiahnuť softvér, ovládače, firmvér, užívateľské príručky a ďalšie.

Excellent Sound Experience

Sabre Sound™

Post Title